%5 Mudo İndirim Kampanyası

Şubat 2019'da geçerli indirim kuponları, indirim kodları ve kampanyaları.

mudo yüzde 5 indirim kodu

%5 Mudo İndirim Kampanyası

CardFinans bireysel kredi kartınıza özel 04 – 31 Mart 2016 arasında Mudo Mağazaları’nda ve www.mudo.com.tr ‘de tüm yeni sezon giyim ve aksesuar ürünlerinde Finansbank POS’larından yapacağınız alışverişlerinizde Mudo’nun sunacağı indirimli fiyat üzerinden %5 indirim imkanı.

Kampanyalar Mudo Collection mağazaları ve www.mudo.com.tr ‘de geçerlidir.
İndirim alışveriş anında gerçekleştirilecektir.
İndirim kampanyası yeni sezon giyim ve aksesuar ürünlerinde geçerlidir.
9 taksit fırsatı, 2 taksitli alışverişlere kart sahibinin isteği üzerine artı 7 taksit olarak uygulanacaktır.
Ticari Kartlar, Banka kartları, Fix Card’lar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit ve indirim kampanyalarına dahil değildir. Artı Paket’e dahil olan Fix card’lar yalnızca taksit kampanyasından faydalanabilir.
Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Alınan ürünlerin iade edilmesi durumda kazanılan indirim tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
Kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilecektir. Fix Card Artı Pakete dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
Mudo’nun tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Mudo mağazalarından alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında Mudo’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Mudo’nun 444 68 36 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.