%25 ve 50 TL Biletix İndirim Kodu

Kasım 2019'da geçerli indirim kuponları, indirim kodları ve kampanyaları.

%25 Biletix İndirim Kodu

%25 ve 50 TL Biletix İndirim Kodu

· Kampanya 15.06.2017-30.09.2017 tarihleri arasında www.biletix.com adresindeki Biletix internet sitesi üzerinden sadece Çarşamba günleri yapılan bilet alımlarında geçerlidir.

· Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime mobil müşteriler ve evde internet müşterileri Çarşamba günleri gerçekleştirecekleri bilet alımlarında 200 TL’ye kadar yapılan her bilet alışverişlerinde %25 anlık indirim ile 200 TL ve üzerindeki her bilet alışverişlerinde 50 TL anlık indirim kazanacaktır.

· Ayrıcalıktan yararlanmak için Türk Telekom Prime mobil müşterilerinin PRIME BILETIX yazarak, Türk Telekom Prime evde internet müşterilerinin ise PRIMEBILETIX boşluk TCKN yazarak 444 7 565’e göndermeleri gerekmektedir. Gelen şifre ile www.biletix.com adresinden indirimli bilet alabilirler.

· Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır.

· Katılım hakkı Türk Telekom Prime tarifelerindeki müşteriler için 2 kez olacak şekilde sınırlıdır.

· Kampanyadan Türk Telekom Prime Mini Hoşgeldin mobil tarifesindeki müşteriler yararlanamazlar.

· Kampanya için atılan SMS, tüm Türk Telekom Prime mobil müşteriler için 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilecektir.

· Kampanyaya tekrar katılım için yeni şifre alınması gerekmektedir.

· Kampanya sadece www.biletix.com internet sitesi üzerinden yapılan satışlarda geçerlidir.

· Kampanya, Biletix bünyesindeki diğer kampanyalarla birleştirilemez.

· Biletix Hediye Kart ve spor kulüplerinin sezon kart satışları ve organizatörlerin rıza göstermediği etkinlikler kapsam dışıdır.

· Biletix, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. bazı etkinlikleri muhtelif sebeplerle bu kampanya dışında tutma hakkına sahiptir.

· Kampanyada ayrıca www.biletix.com internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” ve “Biletix etkinlik politikaları” geçerlidir. Bilet iadesi; kredi kartının iptali, kaybolması veya çalınması; etkinliğin ertelenmesi veya iptali ve benzeri durumlarda www.biletix.com internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” ve “Biletix etkinlik politikaları” geçerlidir.

· Kampanya kapsamında alınan biletler, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz.

· Kampanya; Biletix Hediye Kart, BKM Ekspress ve Masterpass ile yapılan alımlarda geçerli değildir

· Kampanya taksitli alışverişlerde geçerli değildir.

· Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ile TTNET A.Ş. ve/veya Biletix bu kampanyayı dilediği zaman önceden haber vermeksizin durdurma, kampanya günlerinde ve süresinde ve/veya kampanya şartlarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir.

· Detaylı bilgi için; Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri 444 4 375

İndirime Git

KALAN SÜRE!

Süresi Dolmuş

  • İNDİRİM

    %25 ve 50 TL
Tavsiye etmek istermisin ?