Yılbaşına Özel Estee Lauder Muhteşem Set 219 TL

Ağustos 2019'da geçerli indirim kuponları, indirim kodları ve kampanyaları.

estee lauder makyaj seti

Yılbaşına Özel Estee Lauder Muhteşem Set 219 TL

Yılın Beklenen An’ı Geldi! Yeni Yılın En Büyük Hediyesi Blockbuster Eşsiz İçeriği, Benzersiz Kalitesi ve Yepyeni Renkleri ile Karşınızda! 1.400 TL Değerindeki Makyaj Setimiz Yeni Yıla Özel 1 Büyük Boy Parfüm Alımına 219 TL! Deluxe Pure Color Eye And Cheek Compact , Limited Edition All Over , Shimmer Compact, 3 Farklı Tonda Pure Color Longlasting Lipstick (Orjinal Boy), Double Wear Stay-In Place Eye Pencil, Sumptuous Extreme Mascara (Orjinal Boy), Gentle Eye Makeup Remover (Orjinal Boy), Advanced Night Repair 7ml , Revitalizing Supreme Anti-Aging Creme 7ml
Ürün İçeriği :

•Yeni Yıla Özel Pure Color Eye and Cheek Palet gözlerinize ve yanaklarınıza yaratıcı harmanlama, vurgulama ve renk belirginliğine ilham vermek için doku ve tonların yüksek tarzda karışımıdır.

•Pure Color Longslasting Lipstick yoğun renk verme özelliğiyle dudakları vurgular ve belirginleştirir. Özel pigmentleri ile dudaklara şekil verir, dolgunlaştırır. Sürekli nem verme özelliği ile dudakları gün boyunca nemlendirir.

•Özel Seri All Over Shimmer Kompakt Allık ile yanaklar vurgulandığında ve belirginleştirildiğinde hayata dönerler.

•Sumptuous Extreme Mascara mükemmel şekilde dolgun, cömertçe kıvrılmış ve bulaşma yaşanmayan kirpikler sağlarken parlak rengi gözleri daha önce olmadığı kadar büyük ve daha çekici gösterir.

•Double Wear Stay-In-Place Göz Kalemi uzun süre kalıcıdır ve pürüzsüz birşekilde gözleri vurgular ve şekillendirir. Göz kaleminin rengi ise tüm gün taze kalır.

•Revitalizing Supreme Çok Amaçlı Yaşlanma Karşıtı Krem cildin doğal olan genç görünme yeteneği etkinleştirir, cildi besler, derinden nemlendirir ve cilt yüzeyindeki yaşlanmanın belirtilerini ertelenmesine yardımcı olur.

•Gentle Eye Göz Makyaj Temizleyici hafif formülüyle göz makyajının kolaylıkla çıkarılmasına yardımcı olur. Yağlı tortu bırakmaz-kullandıktan sonra hemen arkasından rahatlıkla makyajınızı uygulayabilirsiniz.

•Advanced Night Repair Serum şimdiye kadarki en ileri yaşlanma karşıtı teknolojiye sahip ve cilt hücrelerinizin çok daha yüksek performanslı çalışmasını sağlayarak tüm gece cilt onarımının devam etmesini sağlıyor.
Cinsiyet : Kadın