Vodofone Özel Colins %15 İndirim Fırsatı

Kasım 2019'da geçerli indirim kuponları, indirim kodları ve kampanyaları.

Vodofone Özel Colins %15 İndirim Fırsatı

Vodofone Özel Colins %15 İndirim Fırsatı

Kampanya 15 Aralık 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Vodafone abonelerine Colin’s mağazalarında ve colins.com.tr’de yapacakları tüm ürün alışverişlerinde sepet toplamı üzerinden ekstra %15 indirim sunulmaktadır. Kampanya indirimli ve indirimsiz tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.

Alınan şifreyi Colin’s mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek ya da colins.com.tr’de ilgili alana şifreyi girerek kampanyadan yararlanılabilinir.

Şifreler tek kullanımlık olup, günde en fazla 1 şifre kullanılabilir.

Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.

Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. İade ve değişimler faturada yer alan son satış tutarı üzerinden yapılacaktır. Bu kampanya ile mevcut Colin’s indirimine ek olarak %15 indirim sağlanacak olup, başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyadan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Colin’s ve Vodafone’da saklıdır.