Porland Kupon Kodu

Kasım 2019'de geçerli indirim kuponu, indirim kodu ve hediye çeki kampanyaları.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Siteyi Ziyaret Et

Porland kupon kodu ile Porland online mağazasından yapacağınız alışverişlerinizde ekstra indirimlerden faydalanmak istermisiniz ? Cevabınız evet ise doğru sitedesiniz demektir. Porland kupon koduPorland indirim kodu, Porland indirim kuponu ve Porland fırsat kampanyaları ile diğer tüm seçkin ve güvenilir internet sitelerinin en güncel ve en özel indirim kuponları, promosyon kodları, indirim kodları, hediye çekleri, kampanya kodlarını ve kupon kodlarını indirimkodun.com sitesinden bulabilir ve alışverişlerinizi ekstra avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken sitemizi takip etmek ve ücretsiz olarak paylaştığımız indirim kuponlarını ve indirim kodlarını ilgili mağazaların ödeme sayfalarında kullanmak. Ayrıca mağazaların sosyal medya hesaplarınıda ilgili mağazanın sayfasında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Porland Kupon Kodu Nasıl Kullanılır ?

Porland indirim kuponu kullanmak için kupon kodunu Porland online sitesinde aşağıdaki resimde belirttiğimiz yere girmeniz yeterli olacaktır.

kupon kodu porland

1976 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Porland markasının, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra, 1984 yılında İmge Ticaret şirketi kurularak özellikle gastronomi tüketicilerine yönelik masa üstü malzemeler pazarlama faaliyeti yürütülür.1980’lerin sonuna doğru üretime yöneliş başlar. 1992’de Gebze’de, Porland Porselen San. ve Tic. A.Ş kurulur. Artan pazar taleplerini karşılayabilmek ve ihracatı desteklemek amacıyla 1996 yılında Bilecik tesisleri faaliyete geçer.Porland, bugün yurtiçinde ve dışında hızlı büyüyen ve tercih edilen, saygın bir oyuncu konumundadır. Güçlü yapısı, çağdaş bakış açısı, teknolojiye verdiği önem ve üretim kapasitesi ile Porland; 1500’e yakın nitelikli insan gücüyle sektörde büyük istihdam yaratan ve çok geniş pazarlama – satış kadrosuna sahip bir şirkettir.

Porselen üretiminin yanısıra portföyündeki üç markası (Festino, Fiamma, Porland Style), yılda yaklaşık 70 milyon adet üretim kapasitesi, 20’yi aşkın mağazası ve pek çok satış noktası ile sektörde önemli bir yere sahip olan Porland, başarısını uluslararası platformlara da taşıyarak dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye üretiminin % 65’ni ihraç etmektedir.

20 yılı aşkın Ar-Ge deneyimine ve güncel teknoloji ile donatılmış Ar-Ge laboratuvarlarına sahip olan Porland, bu yöndeki çalışmalarını strateji ve büyüme hedeflerine paralel olarak şekillendirmiş, bu çerçevede hedef pazarlara optimize edilmiş ürünleri, yaratıcı tasarımları, çevreci yaklaşımlarla sunmuştur.

Sektörel bazda sürdürülebilir rekabet gücü için Ar-Ge yatırımlarına verdiği önemin yanı sıra insan sağlığı ve çevresel konularda ki girişimleri ile atık yönetimi uygulamaları konusunda da önemli girişimleri bulunmaktadır.

Porland, Türkiye’nin ilk renkli porselen üretimini yapan ve Türk Standartları Enstitüsünün 10850 kalite belgesine ilk sahip olan, ayrıca İngiliz kalite standardı olan BS 4034 belgesine sahip yerli porselen üreticisidir.

Porland, indirim kuponu ve indirim kodu avantajlarını kullanabileceğiniz bir online alışveriş sitesidir. Porland online mağazasına ait en güncel ve özel indirim kuponları, kupon kodları ve indirim kodları fırsatlarından ilk önce siz haberdar olmak isterseniz ücretsiz e-bültenimize üye olabilirsiniz. Güvenilir ve popüler online alışveriş sitelerine ait çalışan ve geçerli kupon kodu, promosyon kodu, kampanya kodu, hediye çeki ve indirim kupon kodları ile birlikte sadece indirimkodun’a özel indirim kuponlarını ve kampanya fırsatlarını kullanarak ucuz ve kaliteli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Devamını Oku

Porland Kupon Kodu - Kasım 2019 İndirim Kodları ve Kuponları

Yeni ve geçerli Porland Kupon Kodu fırsatları ile indirimli alışveriş yap.

Şu anda güncel bir Porland Kupon Kodu yok. Porland Kupon Kodu kampanyalarını sürekli takip ediyor ve güncelliyoruz. Porland Kupon Kodu geldiğinde hemen haberdar olmak isterseniz, lütfen aşağıdaki Ücretsiz Bültenimize kayıt olun.

Kaçırdığınız Porland Kupon Kodu Fırsatları

Bazen Porland Kupon Kodu kampanyalarının süresi uzatılabiliyor, aşağıdaki indirim kodlarını yine de deneyebilirsiniz.