Ottimoda Fırsat Ürünlerinde %50 Anında İndirim

Haziran 2019'da geçerli indirim kuponları, indirim kodları ve kampanyaları.

Ottimoda Fırsat Ürünlerinde %50 Anında İndirim

Ottimoda Fırsat Ürünlerinde %50 Anında İndirim

Ottimoda 100 TL ve üzeri fırsat ürünleri alışverişlerinizde sepetin yarısı bedava.

Sepetin yarısı kampanyası, indirim içeren diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
Sepetin yarısı kampanyası 100,00 TL ve üzeri alışverişlerde aktif olmak üzere yalnızda “fırsat ürünleri” kategorisinden alınan ürünlerde geçerli olacaktır.
Sepetin yarısı kampanyası stoğumuzda bulunan belirli ürünler için geçerli olup stoğumuzda bulunmayan ürünler için geçerli olmamaktadır.
Sepetin yarısı kampanyası indirimi ve indirimli fiyat ürün sepete atıldığında sepetim sayfasında görünecektir. Sepetin yarısı kampanyası devam ettiği süre boyunca ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve taksitli satış avantajları devam edecektir.
Sepetin yarısı kampanyası tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması, başka kullanıcı hesapları tarafından kullanılması veya kampanyanın ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde verilen faydanın ve siparişlerin iptali gerçekleştirilebilir. İşbu durumda inisiyatif Ottimoda’ya aittir, tüketici herhangi bir talepte bulunamaz.
Her siparişte birden fazla “Fırsat Ürünü” alınabilir.
Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır.
İade ve degişim koşulları aynen devam etmektedir.
Ottimoda kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme ve kampanyayı herhangi bir bildirim ve/veya tazminat yükümlülüğü olmaksızın zamanından önce durdurma hakkını saklı tutar.