Kullanım Koşulları

Kullanım Şartları ve Koşulları

Hakkımızda : İndirimKodun.com indirim kampanyaları ve indirim kupon kodları tanıtım sitesidir. İndirim kuponu, indirim kodu, promosyon kodu, kampanya kodu, hediye çeki ve fırsat kampanyası gibi indirim avantajlarını takipçilerinin istedikleri ürünleri indirimli fiyatlarla alabilmeleri için kurulmuş ücretsiz bir internet servisidir. İndirimKodun.com’un yayımladığı indirim kodları, kampanyalar ve kupon kodları ücretsiz olup herkesin kullanımına açıktır. İndirimKodun yukarıda belirtilen kuponları satmaz.

İndirimKodun.com kupon sitesininde İndirimKodun servisini kullandığınız takdirde aşağıdaki hüküm ve Koşulları kabul etmiş sayılırsınız.:

1.Kupon ve Kampanyalar :  İndirimKodun.com’da yayımlanan tüm indirim kodları ve kampanyalar ilgili online mağazalar tarafından düzenlenmektedir.Bu kampanyaların geçerlilik süreleri ve kullanım şartları ilgili mağazalar tarafından düzenlenmektedir. Kampanyanın geçersiz olması, süresinin dolması veya değiştirilmesi, geçerli olduğu ürünler gibi durumlarda İndirimKodun.com herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kampanya ve kupon kodları ile  ilgili herhangi bir soru veya şikayet durumunda, ilgili mağazanın müşteri hizmetleri ile  iletişime  geçilmesi gerekmektedir.

2.Hesap :  İndirimKodun.com’da hesap açma zorunluluğunuz yoktur. Hesap açmadan da istediğiniz kupon kodlarını ve kampanyaları kullanabilirsiniz.

3.E-Posta Bülteni : E-Posta hesabınız ile bültenimize üye olursanız kupon kodları, kampanyalar ve indirim fırsatları e-posta adresinize gönderilecektir. Farklı kategorilerden sizler için seçilmiş indirim kuponları ve kampanya bildirimleri haftalık olarak e-posta adresinize gönderilir. İstediğiniz zaman e-posta ayarları ile bülten üyeliğinden çıkabili

4.Gizlilik :  İndirimKodun.com üye haklarına saygı gösterir ve hiçbir kullanıcısının bilgilerini bir başka biri veya kuruluş ile paylaşmaz, satmaz veya kiralamaz.Gizlilik ile ilgili daha fazla bilgi için İndirimKodun.com/gizlilik sayfamıza bakabilirsiniz.

5.Yorumlar :  İndirimKodun.com’da yapılan kullanıcı yorumları ekibimiz tarafından onaylanmadan yayımlanmaz.

6.Ürünler : İndirimKodun sitesindeki  kuponlar, kodlar, indirimler, kampanyalar ve fırsatlar ile satın alınmış ürün ve hizmetlerin kalite durumundan, fiyatından, satış koşullarından, satış sonrası hizmetlerinden ve benzeri ile ilgili koşul ve sorunlardan sorumluluk kabul etmez. Bu firmalardan ve mağazalardan yapılan alışverişlerin sorumlulukları sizlere aittir. Ürün ve hizmetler ile alakalı sorunlarınız için lütfen ilgili mağazanın kendisi ile iletişime geçiniz.

7.Düzeltmeler : İndirimKodun’da yayımlanan tüm firmaların, markaların ve kurumların sitemizde gördükleri ve yanlış olduklarını düşündükleri herhangi bir yazıyı düzelttirme ve cevap hakkını kullanmak için bizimle iletişime  geçebilirler. İletişime geçilmesi halinde gerekli düzenlemeler en uygun ve hızlı şekilde yapılır.

İndirimKodun.com kullanıcısı olan herkes bu sayfada yer alan kullanım koşulları ve şartlarını kabul etmiş sayılır. Kullanım şart ve koşulları  ile ilgili bir sorunuz olması durumunda bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

indirim kupon kodu hatalıysa bildiriniz