indirim Kodu Nasıl Kullanılır ?

İndirim Kuponları ve İndirim Kodları Nasıl Kullanılır ?

Daha önce indirim kuponu veya indirim kodu kullanmadıysanız ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin aşağıdaki örnek size bu konuda yardımcı olacaktır. Alışverişlerinizi ucuzlatan indirim kodları, indirim kuponları ve hediye çekleri fırsatlarını kullanmak hem ücretsiz hemde çok kolay tek yapmanız gereken sizin için hazırladığımız indirim kodu nasıl kullanır yazımızı okumak ve alışverişleriniz sırasında bu sayfada belirttiğimiz aşamaları uygulamanız.

İNDİRİM KUPON KODU VE KAMPANYALAR NASIL KULLANILIR ?

1-) Lidyana indirim kodunu kullanmak için mağazalardan veya indirim kupon kodları sayfasından Lidyana indirim kuponu’nu bulup ” KUPON KODUNU GÖSTER ” yazısına tıklıyoruz.

indirim kodu nasıl kullanılır

2-) Kupon Kodunu Göster yazısına tıklayınca Lidyana İndirim Kodu ve kuponun özellikleri ile beraber aynı anda başka bir pencerede Lidyana mağazası açılıyor.

indirim kodu nasıl kullanılır 2

3-) Kupon kodu sayfasında kodu otomatik kopylamak için kodun üzerine tıklıyoruz ve kod kopyalandı bilgisini görüyoruz ve diğer pencerede açılan Lidyana mağazasında alışveriş sepetimize gidiyoruz.

indirim kodu nasıl kullanılır 3

4-) Otomatik olarak kopyaladığımız Lidyana indirim kodu’nu alışveriş sepetimizde gerekli yere yapıştırıyoruz.

indirim kodu nasıl kullanılır 45-) Evet gördüğünüz gibi Lidyana indirim kupon kodu başarıyla sepetinize eklendi ve indirim uygulandı.

indirim kodu nasıl kullanılır 5

 

indirim kupon kodu hatalıysa bildiriniz