Kampanyalar

Kasım 2019'da geçerli en avantajlı kampanyalar ve indirim fırsatları.

İndirim Kampanyaları

Kim istediği ürünü daha az para ödeyerek almak istemez ki ? Ülkemizde e-ticaretin giderek yaygınlaşması ile artık müşteriler fiziki mağazalar yerine online alışveriş sitelerini daha çok tercih eder duruma geldi. Bu tercihin en önemli nedenleri zaman ve yer kısıtlaması olmadan istediği zaman ve istediği yerde alışveriş yapabilme özgürlüğü, yüzlerce ürünü özellik ve fiyat bakımından karşılaştırabilme imkanı ve en önemliside online alışveriş sitelerinin sunduğu indirim kampanyaları ile istedikleri ürünü daha ucuza alabilme şansları. İşte indirimkodun.com burada devreye giriyor ve onlarca kategoride yüzlerce kampanyayı arama derdinden sizi kurtarıyor ve tek bir sayfadan bütün kampanya fırsatlarını bulabilmenizi sağlıyor. Sayfamızda yayınladığım kampanya tiplerinden bahsetmek gerekirse ;

Birebir kampanyalar : Örnek ; Hepsiburada Converse ayakkabılarda 1 alana 1 bedava kampanyası.
Hediye kampanyaları : Örnek ; Flo‘dan 400 TL’lik alışverişe çekilişle çift kişilik hediye tatil.
Beymen’den 2 gömlek alana  3.’sü hediye
İndirim kampanyaları : Örnek ; Boyner‘den Karaca  ürünlerinde %50’ye varan indirim.
Beymen‘de Tommy Hilfiger ürünlerinde %45’e varan indirimler
Columbia’dan Babalar gününe özel 50 TL indirim.
Özel Fiyat kampanyası : Örnek olarak ; Trendyol’da İnci bayan ayakkabıları sadece 49TL veya
Mavi’den bayanlara özel 2 kazak sadece 49,99 TL veya Batik 3 adet t-shirt 39.99 tl.
Banka Kartı kampanyaları : Morhipo‘dan World’e özel 50 TL Worldpuan veya Bonus kart ile yapacağınız N11 alışverişlerinize 50 TL Bonus.
Ayrıca Mobil alışverişin popülerleşmesiyle, GSM operatörleri ve PayPal ve BKM Express  gibi diğer ödeme sistemlerinin özel indirim ve puan kampanyalarıda kampanyalar sayfamızda bulabilirsiniz ve indirim kodları vekuponları üzerine bu kampanyalar ile ekstradan indirimler kazanırsınız.

İndirim kampanyaları ve indirim kodları arasındaki fark

Websitemizden bir kampanya seçtiğinizde kampanyayı göster veya kampanyaya git butonuna tıkladığınızda sizi direkt olarak kampanyanın olduğu sayfaya yönlendirir. İndirim kupon kodlarında olduğu gibi alışveriş esnasında herhangi bir kod girmenize gerek yoktur. Sayfamızda yayınladığımız kampanyalar ile en iyi ve en güncel fırsatları bulabilir ve favori mağazalarınızdan yapacağınız alışverişlerde para tasarrufu yapabilirsiniz.

Devamını Oku

Mağaza Ara

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content