Hediye Verme Sanatı

hediye verme sanatı
  • 02/21/2016
  • By admin
  • Blog
  • 0

Hediye Verme Sanatı

Sevdiklerimizin bize hediye alması hepimizi çok mutlu eder ve hediye almayı hepimiz çok severiz. Fakat iş hediye vermeye gelince işler biraz karışabilir. Bu cimri veya paragöz olduğumuzdan değildir, genellikle hediye vereceğimiz kişinin hangi hediye ile mutlu olacağı hakkında tam bir fikrimiz yoktur. Hediye vermemiz gereken gün yaklaşmışsa ve hala vereceğimiz hediyeyi almadıysak, panik yapmaya başlarız veya o an için karşı tarafın mutlu olacağını umut ederek ne bulursak onu alırız. Bu sorunun çözümü basittir : Uygun Organizasyon. Eisenhower’ın dediği gibi “ Plan hiçbir şeydir, planlama herşey. Planlamayı başaramıyorsanız, başarısızlığı planlıyorsunuz “ Yeterli hazırlık ile sevdiklerinize çok pahalı olmayan ama onları çok mutlu edecek hediyeler alabilirsiniz.

Bütçenizi ayarlayın

Hediye alışverişi sizin ve yakın arkadaşınız veya eşiniz arasında olacaksa, hediye için harcayacağınız makul bir miktarı kabul edilebilirdir. Çoğu kimse çok pahalı hediyeler almaktan veya verdiğiniz paraya değmeyen ucuz şeyler almaktan hoşlanmaz. Aile arasında hediye verilecekse de aynı durum geçerlidir. Bazı aile üyelerini zor durumda bırakacak ve utandırmayacak kesin bir bütçe üzerinde anlaşarak uygun hediyeler seçilebilir.

Ne alacağınızı planlayın ve son günü beklemeyin

Hediye almak için son günü beklemeniz, sadece acele karar vermenizi sağlamayacak aynı zamanda alacağınız hediye için daha fazla para harcamanıza ve büyük ihtimalle fazla kullanılmayacak bir hediye seçmenize ve isabetsiz bir seçim yapmanıza neden olacaktır. Bu nedenle, arkadaşlarınız, aileniz ve sevdiklerinize ileride alacağınız hediyeler için önceden plan yapmalısınız. Bu size tüm yıl boyunca alacağınız hediyeler için gerekli indirim kupon kodları ve kampanyaları araştırıp bulmanızı sağlayacaktır. Eğer alışverişinizi Sevgililer Günü, Babalar Günü, Anneler Günü veya Yeni Yıl’dan 1 gün önceye bırakırsanız alacağınız ürün normal fiyatından çok daha pahalı olacaktır.

Pahalı olmayan ama kalbinizin derinliklerinden bir hediye verin.

Sizin tarafınızdan yapılmış hediyeler en değerlilerdir. Zaman ve çaba harcanarak hazırlanmış benzersiz bir hediye, onu verdiğiniz kişiyi ne kadar önemsediğinizi gösterecektir.

Sizler için hazırladığımız bazı hediye önerileri ;

  •  Olağandışı resim – Mesela tüm arkadaşlarınızı bir fotoğraf karesinde bir araya getirin ve hepsinin Happy  Birthday kelimesindeki bir harfi tutmasını sağlayın ve anı fotoğraflayın. İşte karşınızda mükemmel bir doğum  günü kartı.
  •  Ev yapımı kek, tatlılar, reçel ve konserveler. Kim ev yapımı gıdaları sevmez ki ?
  •  Aile üyelerinin ve sevdiklerinizin resimlerinden oluşturacağınız kişiselleştirilmiş fotoğraf albümleri, fotoğraflı  takvimler ve fotoğraflı ürünler. Lukapu sitesinden fotoğraflarınızı online olarak yükleyebilir ve daha sonra  istediğiniz gibi tasarlayıp , kişiselleştirerek çok özel hediyeler hazırlayabilirsiniz.

lukapu

Üstelik sitemizden bulacağınız Lukapu indirim kodları ile bunu daha ucuza yapabilirsiniz.

  •  Kişiselleştirilmiş kupalar, saatler, çerçeveler vs. – Yapmak hızlı, kolay ve ucuz. indirimkodun.com ‘da  bulabileceğiniz buldumbuldum hediye çeki ve hediye sepeti promosyon kodu fırsatları ile birbirinden güzel  ve ilginç bir çok kişiye özel hediye seçeneklerini indirimli fiyatları ile bulabilirsiniz.

Ve burada aklımıza gelmeyen bir çok hediye için indirimkodun.com’daki mağazaları inceleyebilir ve güncel ve avantajlı indirim kodu ve indirim kuponu fırsatları ile istediğiniz mükemmel hediye’yi indirimli şekilde alabilirsiniz.

indirim kupon kodu hatalıysa bildiriniz

Mağaza Ara

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Kategoriler