Hakkımızda

İndirimKodun.com

2014 yılının sonlarında kurulmuş olan indirimkodun.com internet üzerinden alışveriş yaparken para tasarrufu yapmanızı kolaylaştırmak için tasarlanmış ücretsiz bir indirim kodları, indirim kuponları ve kampanyalar sitesidir.

   indirimkodun Türkiye’deki ve dünyadaki online alışveriş sitelerinin güncel indirim kupon kodları, hediye çekleri, promosyon kodları ve kampanyalarını ücretsiz olarak paylaşarak müşterilerin daha uygun şartlarda ve avantajlı bir şekilde alışveriş yapmasını kendisine misyon edinmiştir. Aradğınız tüm indirim fırsatlarını sayfa sayfa aramak zorunda kalmadan tek bir site üzerinden bulabilirsiniz.

   Bunun için en seçkin online alışveriş sitelerinin en güncel ve özel indirim kodu, hediye çeki, kupon kodu, indirim kuponu, promosyon kodu, kampanya kodu ve fırsat kampanyalarını sizler için topluyor ve sitemizde ücretsiz listeliyoruz. Firmalardan topladığımız indirim kuponları ve kodları sayesinde internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde daha az para harcama şansına sahip oluyorsunuz.

   İşbirliği içinde olduğumuz ve indirim kodlarını paylaştığımız Türkiye’nin önde gelen e-ticaret ve online alışveriş siteleri sayfamız vasıtasıyla sitelerine gelen müşterilerin satın alım yapmaları ile satışlarını arttırmış oluyorlar. Böylelikle ülkemiz e-ticaret sektörüne bir nebze de olsun katma değer sağlamış oluyoruz.

   Sizde internet üzerinden alışveriş yapmayı düşünüyorsanız öncelikle indirimkodun.com’a uğramanızı tavsiye etmekteyiz. Sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda firmalarla iletişime geçerek size en avantajlı alışverişi sağlayacak indirim kodlarını ve kuponlarını istiyoruz. “Bize özel” etiketiyle sadece bize özel olan indirim kodu, indirim kuponu ve hediye çeki fırsatlarını görebilirsiniz.

   Sayfamızda bulunan indirim bültenine üye olarak sizler için hazırladığımız ve belirli periyotlar ile gönderdiğimiz indirim bültenleri sayesinde hiçbir indirim fırsatını kaçırmamış olursunuz. Sayfamızın sosyal medya hesaplarını takip ederseniz gün içinde sosyal medya hesaplarınızda gezinirken bir anda gözünüze çok işinize yarayacak bir indirim kodu fırsatı çarpabilir.

   İletişim sayfamızdan istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz konularda destek alabilir, hangi sitelerden indirim kodu ve kuponu istediğinizi belirtebilirsiniz. Çalışmayan bir indirim kodu varsa bize iletebilirsiniz. Bizde gerekli şikayetinizi inceler ve gerekli firmaya bildirimini yaparız.

indirim kodları sitesi indirimkodun.com ile artık alışverişleriniz daha eğlenceli

indirimkodun.com

Kullanım Koşulları Gizlilik Sözleşmesi

Mağazaya Puan Ver

[rating_form id="1"]

Mağaza Ara

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

İndirim Kodu & Kuponu Nedir ?

+ “İndirim Kupon Kodu” çeşitli harf ve rakamlardan oluşan özel bir koddur.
+ Amacı online alışverişleri ucuzlatmaktır.
+ Genellikle “indirim kodu” olarak adlandırılır fakat bazı sitelerde “indirim kuponu”, “kupon kodu”, “hediye çeki”, “promosyon kodu”, “kampanya kodu”, “indirim çeki”, “indirim şifresi” ve benzeri isimler ile kullanılmaktadır.
+ İndirimkodun’da paylaşılan tüm kupon kodları sizin içindir ve kullanması bedavadır.
+ İndirim bültenine üye olmak ücretsizdir.

İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır ?

1-) Yan tarafta gördüğünüz teklif başlığına tıklayarak ilgili kupon kodu sayfasına gidin.
2-) Açılan sayfada “indirim kodunu aç” butonuna tıklayarak kodu otomatik olarak kopyalayın.
3-) Yan sayfada otomatik olarak açılan mağazada alışverişinizi yapın.
4-) Mağazanın sepet veya ödeme sayfasında ilgili yere indirim kupon kodunu yapıştırın.
5-) İndirim kuponunun alışveriş tutarını düşürdüğünü göreceksiniz.