BKM Express Nedir? Nasıl Kullanılır?

BKM Express Nedir?
  • 04/07/2016
  • By admin
  • Blog
  • 0

BKM Express Nedir? Nasıl Kullanılır?

BKM Express nedir açıklamadan önce BKM nedir onu açıklamakta fayda var. Bankalararası Kart Merkezi‘nin kısaltması olan BKM 1990 yılında kamu ve özel Türk bankalarının ortaklığıyla kurulmuştur. BKM’nin faaliyeleri, ödeme sistemleri içerisinde; nakit kullanımı gerekmeksizin her türlü ödeme veya para transferi sağlayan veya destekleyen sistem, platform ve altyapılar oluşturmak, işletmek ve geliştirmektir.

BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmaları tarafından birlikte geliştirilmiş bir ödeme sistemidir. BKM Express ile ödeme yapmak hızlı, kolay ve güvenlidir. Kart sahibiyseniz BKM Express’e ücretsiz olarak kayıt olarak; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. BKM Express’in iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak para gönderimide gerçekleştirebilirsiniz.

BKM Express Avantajları

  • BKM Express’e kartlarınızı bir defa tanımlamanız yeterlidir. Her ödemede ve alışverişinizde tekrar tekrar kart bilgisi girmenize gerek kalmaz.
  • BKM Express’e kart numaranızın tamamını girmenize gerek yoktur. Kart bilgileriniz en güvenli biçimde saklanmaktadır. Kartlarınızın sadece ilk altı ve son dört hanesini yazmanız yeterlidir.
  • BKM Express’e üyelik tamamen ücretsizdir. BKM Express ile yapacağınız işlemler ve alışverişler için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.
  • BKM Express tüm kamu ve özel Türk bankalarını desteklemektedir. Bütün banka kartlarınızı BKM Express’e ekleyebilirsiniz.

BKM Express Nasıl KullanIır ?

 

Online alışverişlerde BKM Express kullanarak nasıl ödeme yaparsanız ?

1-) İşyerinin ödeme sayfasında “BKM Express ile Öde” seçeneğini seçin
2-) Açılan BKM Express sayfasında üye girişi yapın
3-) Ödeme yapacağınız kartınızı seçin ve taksit seçeneklerinizi belirleyin
4-) Bankanızdan size SMS ile gönderilen doğrulama kodunu ekrana girin

Mobil alışverişlerinizde de BKM Express Android ve iPhone uygulamalarını kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

7/24 Para Gönderme
BKM Express’in iPhone ve Android uygulamaları ile istediğiniz kişiye, BKM Express üyesi olmasa bile, dilediğiniz zaman para gönderebilirsiniz.

1-) BKM Express uygulamasına giriş yapın.
2-) Para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı girin.
3-) Bankadan telefonunuza gelenSMS mesajı ile para gönderme işlemini onaylayın.
4-) Alıcı BKM Express üyesi ise tutar doğrudan kartına aktarılır, değil ise cep telefonuna gelen mesaj ile bankanıza ait herhangi bir ATM’den parayı çekebilir .
Yüz Yüze Alışveriş
BKM Express üye işyerlerinde kasada sıra beklemenize gerek kalmadan ödemelerinizi BKM Express Android veya iPhone uygulamalarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

1-) Ödemenizi BKM Express ile yapmak istediğinizi söyleyin
2-) BKM Express mobil uygulamasını açın, “QR ile Öde” seçeneğinden size gösterilen QR kodunu okutun
3-) Ödeme yapacağınız kartınızı seçin ve taksit seçeneklerinizi belirleyin
4-) Bankanızdan cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girin.

BKM Express Kampanyaları

BKM Express üye işyerleri ile her ay çeşitli indirim kampanyaları gerçekleştirmektedir. indirimkodun.com sitemizde BKM Express kampanyalarını bulabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse BKM Express ile yaptığınız alışverişlerde kargo bedava hizmeti veya 150 TL üzeri alışverişinize 30 TL indirim gibi çeşitli indirim fırsatlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

BKM Express üye işyerlerini ve nerelerde kullanacağınızı https://bkmexpress.com.tr/nerede-kullanilir/ sayfasından görebilirsiniz.

indirim kupon kodu hatalıysa bildiriniz

Mağaza Ara

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Kategoriler