Biletix %20 ve 50 TL İndirim Kodu

Haziran 2019'da geçerli indirim kuponları, indirim kodları ve kampanyaları.

Biletix %20 ve 50 TL İndirim Kodu

Biletix %20 ve 50 TL İndirim Kodu

Her hafta Pazartesi günü Biletix’ten bilet alımlarını

MasterPass ile gerçekleştirenler; 100 TL’ye kadar yapılan her alışverişte
%20 anlık indirim ile 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde ise 50 TL anlık indirim kazanacaktır

MASTERPASS MUTLU PAZARTESİLER KAMPANYA KULLANIM KOŞULLARI

“MasterPass Mutlu Pazartesiler Kampanyası” dahilinde www.biletix.com uzantılı internet sitesi üzerinden, 26 Eylül 2016 Pazartesi tarihinden itibaren her hafta Pazartesi günü bilet alımlarını MasterPass üzerinden gerçekleştiren tüketiciler; 100 TL’ye kadar yapılan her bilet alışverişlerinde %20 anlık indirim ile 100 TL ve üzerindeki her bilet alışverişlerinde 50 TL anlık indirim kazanacaktır. Mastercard ve/veya Biletix dilediği zaman kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanyadan yararlanmak için:

· Biletin 26 Eylül 2016 tarihinden itibaren herhangi bir Pazartesi günü ve www.biletix.com uzantılı internet sitesi üzerinden alınması gerekir.

· Biletin Türkiye’de MasterPass’a kayıtlı kredi kartı ile yapılması gerekir

Kampanya Biletix Hediye Kart ve taraftar kart veya üyelik kartlarının satın alınmasında kullanılamaz.

Kampanya Biletix Hediye Kart ile aynı anda kullanılamaz.

BKM Express ile yapılan ödemelerde kampanya geçerli değildir.

Kampanyadan yararlanabilmek için ödeme sayfasındaki ‘Kredi kartı bilgilerimi MasterPass altyapısı ile saklamak istiyorum’ cümlesinin seçili olması gerekmektedir.

MasterPass entegrasyonundan Akbank, , Denizbank, Finans Bank, Garanti Bankası, HSBC, ING, İş Bankası, Odeabank, TEB, Yapıkredi, Ziraat ve Vakıfbank bankalarının ödeme kartlarını kullanarak kampanyadan faydalanabilirler.

Biletix ve Mastercard, bazı etkinlikleri muhtelif sebeplerle bu kampanya dışında tutma hakkına sahiptir. Kampanyaya dahil olmayan etkinliklerde bu durum, ilgili etkinliğe ait satış sayfasında Bilet Fiyatları bölümünde Uyarı olarak yayınlanmaktadır.

Kampanyada ayrıca www.biletix.com internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” ve “Biletix etkinlik politikaları” geçerlidir. Bilet iadesi; kredi kartının iptali, kaybolması veya çalınması; etkinliğin ertelenmesi veya iptali ve benzeri durumlarda www.biletix.com internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” ve “Biletix etkinlik politikaları” geçerlidir.

Kampanya kapsamında alınan biletler, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz.

Mastercard ve/veya Biletix, bu kampanyayı dilediği zaman önceden haber vermeksizin durdurma, kampanya günlerinde ve süresinde ve/veya kampanya şartlarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir.